گلستانکوه در آتش غفلت گردشگران

شما ممکن است این را هم بپسندید

۳ پاسخ‌ها

  1. شهاب برهانی گفت:

    با عرض سلام و ادب خدمت تمام کسانی که در روز جمعه مورخ ۳۱/۵/۹۵ بار دیگر صحنه ای از همدلی وهمزبانی را در شهرستان خلق کردند و باعث مهار آتشسوزی شدند که می توانست در صورت کوتاهی کردن در اطفاء آن حتی بیش از هکتارها از عرصه های طبیعی شهرستان را نابود ساخته ومنظره وجلوه زشتی از سوختگی مراتع سرسبز طبیعتمان را شاهد باشیم در این جا ،جا دارد از همه عزیزانی که با صداقت چه در بحث اطلاع رسانی از حریق وچه در اطفاء آن از جمله مسئولین محترم ارشد شهرستان ، اداره محترم منابع طبیعی ،شهرداری محترم،مسئول محترم دفتر خبری شهرستان ،مدیر محترم سایت خوانسار نیوز و بخصوص دوستان خوب وبزرگوارم در جمعیت همیاران محیط زیست خوانسار که انصافآ وبحق در همه عرصه های حفظ طبیعت بخصوص در اطفاء به موقع آتشسوزی اخیرصادقانه فعالیت وتلاش نموده اند تشکر نمایم واز خداوند متعال برای همه آنها توفیق خدمت وطول عمر سالم را خواستارم

    • مدیر سایت گفت:

      ضمن تشکر از نظر لطف شما. جمعیت همیاران محیط زیست خوانسار هم تشکر ویژه خود را به شما و سازمان، متقابلا ابلاغ می دارد. برای شما آرزوی توفیق روزافزون در انجام وظایف محوله را داریم.

  2. ضمن عرض خسته نباشید به دوستان خوبم در جمعیت همیاران محیط زیست خوانسار و تلاشگران فداکار آتش نشانی خوانسار و تشکر بابت مهار آتش سوزی،از مسئولان محترم محیط زیست و فرمانداری تقاضا دارم حداقل برای حفظ همین باقی مانده گیاهان گلستانکوه از خطر نابودی کامل برای چند سال هم که شده این ناحیه را قرق مطلق اعلام کنند تا توان زیست محیطی منطقه دوباره احیاء بشه…کاری که در منطقه حفاظت شده دشت لار تهران انجام گرفت و الان تا حدودی تخریب ها ترمیم شده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *